ссылка на общий сайт
Алматы

222-17-57, +77718007762
Зенков к., 52 үй, Бөгенбай батыр к. қиылысы

+7 (727)
Біздің ұжым
Лескевич Ирина Викторовна

Дене шынықтыру мұғалімі

Ефремова Елена Алексеевна

Бейнелеу пәнінің мұғалімі

Карачкова Серафима Викторовна

«МША Мектепке дейінгі дайындық» тобының тәрбиешісі

Бакытжан Акбота Бакытжанкызы

5-6 жас «Знайка» тобының тәрбиешісі

Коксегенова Айнур Муратбековна

4-5 жас «Зерек» тобының тәрбиешісі

Примбетова Алтынай Зинулаевна

4-5 жас «Зерек» тобының тәрбиешісі

Шефи Виктория Игоревна

3-6 жас "Эрудит" тобының аға тәрбиешісі

Гаврюшин Ростислав Николаевич

Суда жүзуді үйрететін нұсқаушы

Хегай Елена Александровна

Музыка және драма мұғалімі

Аманкелді Мадина Қалиқызы

3-6 жас "Эрудит" тобының инновациялық бағдарламалар педагогы

Кенжебекова Улмекен Макымовна

3-4 жас «Еркетай» тобының тәрбиешісі

Тихонова Татьяна Викторовна

4-5 жас «Почемучка» тобының тәрбиешісі

Ибрагимова Вильдана Газизовна

3-4 жас «Непоседа» тобының тәрбиешісі

Уалиева Эльмира Жолдасбековна

Әкімшілік-шаруашылық бөлімі бойынша директордың орынбасары

Токсамбаева Анар Ортембаевна

Кадр бөлімінің менеджері

Хабибуллина Галина Ахметовна

Қойма меңгерушісі

Свишковская Ольга Станиславовна

«МША Мектепке дейінгі дайындық» тобының тәрбиешісі

Алгибаева Багила Базарбековна

4-5 жас «Почемучка» тобының тәрбиешісі

Mendez Angelica

Ағылшын тілінің мұғалімі

Гулидова Людмила Петровна

Дәрігер - педиатр

Злобина Юлия Владимировна

2-3 жас "Малыш" тобының тәрбиешісі

Амирова Раушан Кулунбековна

5-6 жас «Знайка» тобының тәрбиешісі

Риги Гити

Педагог - психолог

Оразбаева Багдагул Косаевна

3-6 жас «Эрудит» тобы тәрбиешісінің көмекшісі

Плахина Дарья Александровна

4-5 жас "Почемучка" тобы тәрбиешісінің көмекшісі

Вишневская Ольга Владимировна

4-5 жас «Зерек» тобы тәрбиешісінің көмекшісі

Мұсахан Толқын Мұсаханқызы

3-4 жас «Еркетай» тобы тәрбиешісінің көмекшісі

Айнакұл Салтанат Мұхамедкерімқызы

Музыка және драма мұғалімі

Байхадамова Гулдана Нартаевна

2-3 жас "Малыш" тобының тәрбиешісі

Чалова Анель Аскатовна

3-6 жас "Эрудит" тобы тәрбиешісінің ассистенті

Маулытқанова Динара Маратқызы

3-4 жас "Еркетай" тобының тәрбиешісі

Берикханова Асель Кумаровна

2-3 жас "Малыш" тобы тәрбиешісінің ассистенті

Жайлаухан Әсем Әбілханқызы

5-6 жас "Знайка" тобы тәрбиешісінің ассистенті

Өмірқұлова Айжан Өмірсерікқызы

3-4 жас "Непоседа" тобының тәрбиешісі

Бейсенбина Айгерим Галымкызы

4-5 жас "Почемучка" тобы тәрбиешісінің ассистенті

Әбдіғалимова Лаура Қайратқызы

4-5 жас "Зерек" тобы тәрбиешісінің ассистенті